2020-01-08 10:55:37
„Woda – korzystaj i szanuj” pod takim hasłem w 2020 roku ruszył konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów. Inicjatywa ma zachęcić dzieci i młodzież do rozsądnego korzystania z zasobów wody. Jednocześnie ma uświadomić, że milionom ludzi na świecie brakuje wody pitnej. A problem zaczyna się pojawiać także w Polsce.
Czytaj więcej2020-01-02 14:18:10
W poniedziałki Sądeckie Wodociągi są czynne dłużej. W głównej siedzibie przedsiębiorstwa przy ulicy Wincentego Pola 22 w Nowym Sączu w tym dniu swoje sprawy załatwisz do godz. 16:00.
Czytaj więcej2019-07-26 11:57:18
To już możliwe. Wystarczy, że przejdziesz na e-fakturę Sądeckich Wodociągów. Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-BOK). To łatwe i wygodne rozwiązanie, na pewno bardziej przyjazne dla domowego budżetu.
Czytaj więcej2019-08-02 18:42:43
Decyzja Wód Polskich o zatwierdzeniu taryf na 3 lata
Czytaj więcej2019-07-10 12:26:39
We wtorek (9 lipca 2019 r.) odbyło się drugie posiedzenie Rady Naukowej Działu Badań i Rozwoju Spółki Sądeckie Wodociągi. Wzięli w nim udział przedstawiciele uczelni z kraju. Kadra naukowa była pod wrażeniem osiągnięć przedsiębiorstwa w realizacji projektów badawczo-rozwojowych.
Czytaj więcej2019-06-06 10:33:00
W środę (5 czerwca 2019 r.) w sądeckim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach IV Festiwalu Biegowego Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu”. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.
Czytaj więcej2019-05-15 10:01:50
Gmina Podegrodzie i Spółka Sądeckie Wodociągi podpisały umowę na hurtową dostawę wody dla terenów przemysłowych znajdujących się w Podrzeczu. Dokument finalizuje półtoraroczną współpracę pomiędzy obydwoma partnerami.
Czytaj więcej2019-04-17 08:01:07
Spółka Sądeckie Wodociągi po raz czwarty organizuje imprezę sportową skierowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich i przedszkolaków.
Czytaj więcej2019-04-30 10:12:52
Sądeckie Wodociągi podejmowały 26 kwietnia br. samorządowców z Nowego Sącza, Kamionki Wielkiej, Korzennej, Nawojowej i Starego Sącza. Wizytowali oni Zakład Uzdatniania Wody w Starym Sączu.
Czytaj więcej2019-04-08 15:21:50
Kto bez umowy, poza licznikiem albo w inny nielegalny sposób bez ponoszenia opłat, korzysta z wody Sądeckich Wodociągów lub sieci kanalizacyjnej może do połowy maja tego roku liczyć na abolicję.
Czytaj więcej