Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

Sądeckie Wodociągi: SMS ochronił pieniądze blisko 400 Klientów!

Tylko w tym roku Sądeckie Wodociągi wysłały ponad 100 alarmów SMS do swoich Klientów. W informacji zawarta była wiadomość o podejrzeniu awarii w instalacji wewnętrznej.

W ciągu dwóch lat alarmy uchroniły prawie 400 Klientów przed wysokimi rachunkami płaconymi za wodę, która wyciekała z niesprawnej instalacji wewnętrznej. Nierzadko Klient nie miał świadomości o awarii. Każdy metr sześcienny wody to koszt 8,04 zł brutto (bez dopłaty z gminy). Przez wadę instalacji wewnętrznej rachunek mógł wzrosnąć nawet kilkakrotnie.

Dlatego warto utworzyć swoje indywidualne konto na platformie e-BOK Sądeckich Wodociągów i wyrazić zgodę na przesyłanie wiadomości SMS informujących o ponadnormatywnym zużyciu wody. Dzięki usłudze Klient ma także dostęp do swoich rozliczeń i jest na bieżąco z informacjami o awariach i modernizacjach sieci wodociągowej prowadzonych przez spółkę.

Zarejestruj /lub zaloguj się w eBOK i wyraź zgodę na przesyłanie wiadomości SMS.

Fot. pixabay.com

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty