Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

"Siódemka" wygrała. Uroczyste wręczenie bonów w sądeckim Ratuszu

Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Festiwalu Biegowego Sądeckich Wodociągów „Woda źródłem sukcesu”. Bon w wysokości trzech tysięcy złotych wręczyli zwycięzcom prezydent Nowego Sącza oraz prezes i wiceprezes Spółki Sądeckie Wodociągi.
Drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Królowej Górnej. Placówka otrzymała bon w wysokości dwóch tysięcy złotych. Na podium znalazło się także Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu, które wygrało bon w wysokości tysiąca złotych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach można pobrać w pliku PDF i EXEL.

Placówki wykorzystają bony m.in. na zakup wyposażenia do sal gimnastycznych oraz pracowni szkolnych.
 
W Festiwalu Biegowym „Woda źródłem sukcesu” wzięło udział 800 uczniów z Nowego Sącza oraz gmin: Nawojowa, Stary Sącz, Korzenna oraz Kamionka Wielka. Impreza wpisała się w kalendarz obchodów 725-lecia lokacji Nowego Sącza.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Urząd Miasta Nowego Sącza, Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu oraz Spółka Sądeckie Wodociągi.

Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. 
 

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty