Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

Siódmy konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów "Woda dobra na wszystko"

Picie wody poprawia trawienie, wypłukuje z organizmu toksyny, nawilża skórę, poprawia pamięć oraz koncentrację. Woda to także sposób na relaks i uprawianie sportu. W tym roku konkurs Sądeckich Wodociągów odbywa się pod hasłem „Woda dobra na wszystko”. Spółka chce zwrócić uwagę uczniów i przedszkolaków jak różne zastosowania ma woda oraz jak wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów odbywa się po raz siódmy. Łącznie, do tej pory jury oceniło prawie 5 tysięcy prac.

Zachęcamy uczniów oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w tegorocznych zmaganiach plastycznych – mówi Tadeusz Frączek, prezes zarządu Sądeckich Wodociągów. – Inicjatywy budujące świadomość ekologiczną najmłodszego pokolenia są dziś szczególnie ważne. Dlatego pomimo epidemii chcemy utrzymać naszą wieloletnią, konkursową tradycję – dodaje prezes.

Prace konkursowe można składać od 15 lutego do 12 marca 2021 roku. W Światowym Dniu Wody (22 marca) odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu.

Przed przystąpieniem do tworzenia prac konkursowych należy uważnie przeczytać regulamin. Tylko prace spełniające wymagania określone przez Organizatora będą oceniane przez jury.

W ubiegłym roku prace oceniał artysta-malarz Wacław Jagielski. Spośród 1304 prac wybrał 12, które trafiły do kalendarza na 2021 rok.

Regulamin konkursu TUTAJ

Kalendarz ze zwycięskimi pracami można zobaczyć TUTAJ. 

 

 

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty