Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

W piątek spółka będzie nieczynna. Skorzystaj z e-BOK

W najbliższy piątek (7 stycznia 2022 r.) biuro obsługi klienta Sądeckich Wodociągów przy ulicy Wincentego Pola 22 w Nowym Sączu będzie zamknięte. W tym czasie zachęcamy do korzystania z elektronicznej platformy e-BOK przedsiębiorstwa.

Nowy Rok wypadł w tym roku w sobotę, dlatego pracodawca ma obowiązek wyznaczyć dniem wolnym od pracy inny dzień. W przypadku Sądeckich Wodociągów będzie to piątek (7 stycznia 2022r.). W tym dniu biuro obsługi klienta będzie nieczynne. Funkcjonować będą natomiast zakłady uzdatniania wody oraz oczyszczalnia ścieków, które działają przez cały rok, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Osoby, które będą chciały załatwić sprawę w spółce zapraszamy w środę (5 stycznia 2022 r.) lub w następnym tygodniu (czwartek, 6 stycznia również jest dniem wolnym od pracy to Święto Trzech Króli).

Zachęcamy również do kontaktu elektronicznego. Platforma e-BOK umożliwia:

• szybki dostęp do informacji związanych z rozliczeniami,

• elektroniczne płatności,

• bieżące informacje o awariach i planowych wyłączeniach wody,

• powiadomienie o ewentualnym wycieku w instalacji wewnętrznej.

 

Dodatkowo w zakładce „sprawy” można wybrać opcję miesięcznych (zamiast kwartalnych) rozliczeń z przedsiębiorstwem. Sądeckie Wodociągi uruchomiły także usługę m-BOK. To odpowiednik aplikacji e-BOK na smartfony. Aplikację na telefon można pobrać ze strony e-BOK przedsiębiorstwa.

 

Życzymy zdrowia i pomyślności w 2022 roku!

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty