Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Projekty w trakcie realizacji

Cyberbezpieczne Wodociągi Sądeckie

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa informacji i odporności usług zaopatrzenia w wodę poprzez wzmocnienie obszarów organizacyjnego, kompetencyjnego i technicznego w środowiskach IT/OT.

Czytaj więcej
Wzrost efektywności gospodarki osadowej i bezpieczeństwa procesów oczyszczania ścieków na Oczyszczalni Ścieków w Nowym Sączu (budowa trzeciej Wydzielonej Komory Fermentacyjnej)

Podniesienie standardu życia i zdrowia mieszkańców oraz zmniejszenie poziomu zanieczyszczeń i oddziaływania człowieka na środowisko poprzez wzrost efektywności gospodarki osadowej i bezpieczeństwa procesów oczyszczania ścieków na Oczyszczalni Ścieków w Nowym Sączu (budowa trzeciej Wydzielonej Komory Fermentacyjnej)

Czytaj więcej
Wzrost efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenia strat wody w procesie ujmowania i uzdatniania (budowa osadnika pionowego koagulacji objętościowej w Zakładzie Uzdatniania Wody (ZUW) w Świniarsku gm. Chełmiec (Sądecki Obszar Funkcjonalny))

Podniesienie standardu życia i bezpieczeństwa dostaw wody dla mieszkańców miasta Nowego Sącza i gmin ościennych poprzez wzrost efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenia strat wody w procesie ujmowania i uzdatniania (budowa osadnika pionowego koagulacji objętościowej w Zakładzie Uzdatniania Wody (ZUW) w Świniarsku gm. Chełmiec (Sądecki Obszar Funkcjonalny)).

Czytaj więcej

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty