Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

Wakacje z saturatorem Sądeckich Wodociągów

Już można napić się czystej wody prosto z saturatora wózkowego. Urządzenie stanęło na sądeckim rynku w piątek (23 czerwca) i będzie dostępne dla mieszkańców i turystów przez całe wakacje. Wody z saturatora będzie można skosztować także podczas imprez wakacyjnych w mieście.
Saturator podaje wodę z sieci Sądeckich Wodociągów. Woda jest schłodzona oraz gazowana. Można jej także skosztować z sokiem malinowym.

– Saturator to jeden z elementów trwającej od kliku lat kampanii promocyjnej przedsiębiorstwa. Ma zachęcić mieszkańców i turystów do picia wody bezpośrednio z kranu – mówi Janusz Adamek, prezes zarządu Spółki Sądeckie Wodociągi. – Jesteśmy pewni najwyższej jakości produktu, który dostarczamy klientom.

Woda z sieci Sądeckich Wodociągów jest na bieżąco badana i monitorowana. Spełnia restrykcyjne normy polskie i zagraniczne. Parametrami jest zbliżona do najlepszych wód wodociągowych na świecie.  

{GALLERY_ID: 54}
 

Galeria

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty