Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

II Festiwal Biegowy Sądeckich Wodociągów "Woda źródłem sukcesu"

800 uczniów sądeckich szkół rywalizowało w zawodach sportowych zorganizowanych specjalnie na Dzień Dziecka. Impreza wpisała się w kalendarz obchodów 725-lecia lokacji Nowego Sącza. 

 
 
W klasyfikacji generalnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 7 w Nowym Sączu. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Królowej Górnej, a trzecie dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Nowym Sączu. Bony dla najlepszych placówek w wysokości trzech, dwóch i tysiąca złotych zostaną wręczone w sądeckim Ratuszu 6 czerwca 2017 r.

Wyniki w poszczególnych kategoriach można pobrać w pliku PDF i EXEL.

Zmaganiom towarzyszyły liczne atrakcje w tym pokaz w kuli wodnej finalistki Mam Talent Anny Filipowskiej. Każdy mógł skosztować czystej wody prosto z saturatora stylizowanego na czasy PRL-u, a także wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Klub Aktywnych Mam. Na odważnych czekały symulatory Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu, a także spotkanie oko w oko z kryminologiem policyjnym. Nie zabrakło także miejsca na naukę chemii i biologii na wesoło w wydaniu pracowników akredytowanego laboratorium Sądeckich Wodociągów oraz przedstawicieli Ligi Ochrony Przyrody oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. Uczestnicy zgodnie podkreślali, że organizatorom udało się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Organizatorzy przedsięwzięcia: Urząd Miasta Nowego Sącza, Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Nowym Sączu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu – Instytut Kultury Fizycznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu oraz Spółka Sądeckie Wodociągi.

Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.  


{GALLERY_ID: 51}

Galeria

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty