Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

Ogłoszenie o otwartym naborze na Partnera konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu – Informacja o podmiotach wybranych do pełnienia funkcji partnera

Na podstawie ustawy z dnia 28 kwietnia 2022r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021–2027 (Dz.U. 2022 poz. 1079 z późn. zm.) Spółka z o.o. Sądeckie Wodociągi (dalej: Organizator naboru) informuje o podmiocie wybranym w otwartym naborze (ogłoszenie z dnia 10.01.2024r.) na Partnera konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu planowanego do aplikowania i realizacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027, Priorytet I. Wsparcie dla przedsiębiorców, działanie: Ścieżka SMART, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Szczegółowe informacje znajdują się w Pliku do pobrania.

Pliki do pobrania

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty