Strona Konferencji Infrastruktura Krytyczna Miast
Biuletyn Informacji Publicznej spółki Sądeckie Wodociągi
994
Pogotowie
wodociągowe
(18) 443-86-43

Aktualności

We wtorek spółka będzie nieczynna. Skorzystaj z e-BOK

W najbliższy wtorek (4 maja 2021 r.) biuro obsługi klienta Sądeckich Wodociągów przy ulicy Wincentego Pola 22 w Nowym Sączu będzie zamknięte. W tym czasie zachęcamy do korzystania z elektronicznej platformy e-BOK przedsiębiorstwa.

Święto 1 maja wypada w tym roku w sobotę, dlatego pracodawca ma obowiązek wyznaczyć dniem wolnym od pracy inny dzień. W przypadku Sądeckich Wodociągów będzie to najbliższy wtorek, czyli 4 maja. W tym dniu biuro obsługi klienta będzie nieczynne. Funkcjonować będą natomiast zakłady uzdatniania wody oraz oczyszczalnia ścieków, które działają przez cały rok, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Osoby, które będą chciały w najbliższych dniach załatwić sprawę w spółce zapraszamy w tym tygodniu lub od środy następnego tygodnia. Zachęcamy również do kontaktu elektronicznego. Platforma e-BOK umożliwia:

  • szybki dostęp do informacji związanych z rozliczeniami,
  • elektroniczne płatności,
  • bieżące informacje o awariach i planowych wyłączeniach wody,
  • powiadomienie o ewentualnym wycieku w instalacji wewnętrznej (dla Klientów, którzy mają nakładkę radiową na wodomierzu).

Dodatkowo w zakładce „sprawy” można wybrać opcję miesięcznych (zamiast kwartalnych) rozliczeń z przedsiębiorstwem. Sądeckie Wodociągi uruchomiły także usługę m-BOK. To odpowiednik aplikacji e-BOK na smartfony. Aplikację na telefon można pobrać ze strony e-BOK przedsiębiorstwa.

 

Naszą misją jest skupiać uwagę na działaniach na rzecz sądeczan i sądeczanek. Naszymi codziennymi działaniami wspieramy obszary zrównoważonego rozwoju Nowego Sącza i okolic.

Otwórz: Sądeckie Wodociągi działania CSR

Historyczne zdjęcia sądeckich wodociągów, zobacz jak wyglądała budowa rurociągów i zakładu pomp.

Otwórz: Historia sądeckich wodociągów
Fundusze Unijne  RP Małopolska
Awarie i remonty